Telefon
WhatsApp
İnstagram
Parkar Gıda A.Ş.

Parkar Gıda A.Ş.

Ekrem Coşkun Döner Torbalı

"Ekrem Coşkun Döner, 10 Aralık 2013’de Konya ve Konyaspor sevdalısı girişimci Ekrem Coşkun tarafından kurulmuştur. Yaklaşık 35 yıllık tecrübesiyle Konya’da sigorta sektörünün duayenlerinden biri olan Yönetim Kurulu Başkanımız Ekrem Coşkun bu yola çıkarken hedefini ‘herkesin uygun fiyata, kaliteli ve lezzetli döner yiyebilmesi’ olarak belirlemiştir. Bugün Türkiye genelinde 250’yi aşkın şubesi bulunan Ekrem Çoşkun Döner, 2018 yılında ekspres konsept ağını oluşturarak franchise sistemiyle hızla büyümüş ve ulusal pazarda lokomotif markalardan biri haline gelmiştir. Bununla birlikte işletme maliyetleri, sabit giderler ve fireyi minimize ederek yola çıkış hedefine ulaşmış, vatandaşlarımıza döneri en uygun fiyata sunmayı başarmıştır. Katkısız ürünlerimizin gönül rahatlığıyla tüketilebilmesi için etlerimiz; gelişmiş teknolojiyle el değmeden, temizlik ve hijyen kurallarına uygun olarak yüksek standartlarda, tam akredite uluslararası gıda güvenliği ile helal kesim sertifikalarına sahip dev tedarikçi markalarda özenle seçilmekte ve hazırlanmaktadır. “Halkın markası halkın yanında” sloganıyla özdeşleşen Ekrem Coşkun Döner, vatandaşlarımızın markamıza gösterdiği teveccüh ile kurumsal kalite, uygun fiyat, müşteri memnuniyeti ve benzersiz lezzetten taviz vermeden alanında profesyonelleşmiş kadrosunun yanı sıra her gün istisnasız denetlenen şubeleriyle gelecekteki hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir."

Kurumsal Vizyonu ;Kurumsal kalite, lezzet, uygun fiyat politikası ve yüksek hizmet anlayışımızdan ödün vermeden, insan sağlığını, müşteri memnuniyetini en üst seviyede önemseyerek, sektördeki yerimizi sürekli geliştirebilmek ve bunun için üstün gayret göstermek, “DÖNER” kelimesinin geçtiği her yerde akla gelen ilk marka olmak, kurulduğumuz günden bu yana oluşturduğumuz değerleri korumak ve geliştirmek başlıca hedefimizdir. Bu doğrultuda vizyonumuz; Türkiye’de ve hizmet vermeyi planladığımız tüm ülkelerde lider marka konumuna erişmektir.

Kurumsal Misyonumuz; “Müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir. Bu nedenle Aralık 2013’den bu yana hijyen kurallarına uygun olarak özenle seçtiğimiz etlerden hazırladığımız sağlıklı, leziz ve kaliteli dönerimizi daha az kâr marjıyla uygun fiyata vermekteyiz. Markamıza özel gramajlı ürün yelpazemizle de tüketici haklarını önemseyen ve sektörde bunun için mücadele eden kuruluşların başında gelmekteyiz. Bugün 250 şubesiyle Türkiye’ye damga vuran Ekrem Coşkun Döner, kalıcı lider marka olarak tüm dinamikleriyle yoğun çaba sarf etmektedir.

Kirliliğin önlenmesi ve çevrenin korunmasını sağlamak, –Çevre ile ilgili uygunluk yükümlülüklerinin yerine getirilmesini sağlamak, Çevre performansının arttırılması için çevre yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlamak, Tedarikçiler ve müşterilerle iş birliği yaparak, çevreye olan duyarlılıklarının artırılmasına katkıda bulunmak, Çevre kirlenmesine neden olabilecek etkenleri kontrol altında tutarak çevreye vereceği kirlilik ve zararı en aza indirmek, Doğal kaynakları korumak ve enerji tasarrufunda bulunmak, İş kazalarının ve meslek hastalıklarının önlenmesi için gerekli tedbirlerin tespini yapmak, uygulamak ve uygulatmak, İsg ile ilgili yasal şartlar ve diğer şartların yerine getirilmesini sağlamak Tehlikeleri ortadan kaldırmak ve isg risklerini azaltmak, İsg yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlamak Çalışanların ve çalışan temsilcilerinin danışma ve katılımı için teşvik etmek, firmamızın Çevre, İSG Yönetim sistemleri politikasıdır.

Önceki
Park Yatching